logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2023
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
pc cp     sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
73. ročník
2023/2024
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓        ✓   ✓ 
BB  ✓                
KE  ✓             ✓ 
NR  ✓                
PO  ✓                
TN  ✓             ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓                

okresné kolá (7.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓                  ✓ 
BA II                         
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV                         
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓                  ✓ 
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK  ✓                  ✓ 
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 73. ročník (školský rok 2023/2024)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
okres:
GL
KE I
KE II
KE III
KE IV
KS
MI
RV
SN
SO
TV
 
kategória:
Z9
Z8
Z7
Z6
Z5
 

okresné kolo, kategória Z5, kraj Košice, okres Košice-okolie (adresa na zdieľanie: )
(24. 1. 2024)

menoškola1.2.3.tútor
úspešní riešitelia
1. Viktoriia Boyko ZŠ s MŠ Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír 6 6 6 18 Gabriela Dobešová
Oliver Klučár ZŠ, Hlavná 165, Valaliky 6 6 6 18 Mgr. Valéria Džadžovská
3. Melisa Kobčiková ZŠ, Pionierska 33, Čaňa 3 6 6 15 Jana Ladomirjáková
4. Artem Pivnenko ZŠ s MŠ Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír 6 6 1 13 Gabriela Dobesova
5. Iaroslav Jevgenievič Artiukh ZŠ Malá Ida, Školská 10, 044 20 Malá Ida 6 6 0 12 Mária Figeľová
Lukáš Jasečko ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou 6 6 0 12 Ing. Z. Fiedlerová
Andrej Kubo ZŠ, Školská 7, Čečejovce 6 6 0 12 Helena Poláková
Marek Pero ZŠ s MŠ Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír 0 6 6 12 Gabriela Dobesova
9. Adam Beňo ZŠ s MŠ Bohdanovce, 04416 Bohdanovce 209 3 6 2 11 Zuzana Gregorová
10. Jakub Podracký ZŠ, Školská 7, Čečejovce 3 6 1 10 Helena Poláková
ostatní riešitelia
11. Štefánia Mackovjaková ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou 1 6 1 8 Mgr. E. Mižaková
Nina Turňanská ZŠ, Školská 7, Čečejovce 2 6 0 8 Helena Poláková
Nina Vasiľová ZŠ s MŠ Rozhanovce, SNP 121, 044 42 Rozhanovce 2 6 0 8 Iveta Hantkeová
14. Jakub Dudžik ZŠ, Severná 21, 045 01 Moldava nad Bodvou 1 6 0 7 Liptáková
Jozef Dzureň ZŠ Malá Ida, Školská 10, 044 20 Malá Ida 1 6 0 7 Mária Figeľová
Matúš Faith ZŠ Malá Ida, Školská 10, 044 20 Malá Ida 4 3 0 7 Mária Figeľová
Daniel Hronec ZŠ s MŠ Rozhanovce, SNP 121, 044 42 Rozhanovce 0 6 1 7 Iveta Hantkeová
Stella Okrajková ZŠ, Kysak 210 044 81 Kysak 1 6 0 7 Julius Alcnauer
Samuel Tkáč ZŠ, Pionierska 33, Čaňa 1 4 2 7 Jana Ladomirjáková
20. Patrik Bobko ZŠ, Severná 21, 045 01 Moldava nad Bodvou 0 6 0 6 Liptáková
Chiara Gedeonová ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou 0 6 0 6 Mgr. Z. Mičková PhD.
Štefan Grega ZŠ, Kysak 210 044 81 Kysak 0 6 0 6 Julius Alcnauer
Samuel Havrila ZŠ Veľká Ida, Veľká Ida 1 0 6 0 6 Mgr. Eva Timárová
Dominik Kolko ZŠ, Haniska 290 0 6 0 6 Barbora Sedláková
Michal Lacko ZŠ, Pionierska 33, Čaňa 0 6 0 6 Jana Ladomirjáková
Adam Lenčéš ZŠ s MŠ Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír 0 6 0 6 Gabriela Dobesova
Ondrej Pero ZŠ s MŠ Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír 0 6 0 6 Gabriela Dobešová
Daniela Petrisková ZŠ, Kysak 210 044 81 Kysak 0 6 0 6 Julius Alcnauer
29. Matej Brutovský ZŠ, Kysak 210 044 81 Kysak 0 5 0 5 Julius Alcnauer
Lenka Kukuricášová ZŠ s MŠ Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír 1 4 0 5 Gabriela Dobesova
Dávid Pelegrin ZŠ, Školská 7, Čečejovce 0 4 1 5 Helena Poláková
32. Michaela Ducarová ZŠ s MŠ Bohdanovce, 04416 Bohdanovce 209 0 3 1 4 Zuzana Gregorová
Zuzana Hoptajová Súkromná ZŠ, Kechnec 13 0 4 0 4 Mária Brecková
Marek Hudák ZŠ, Pionierska 33, Čaňa 0 3 1 4 Daniela Kovalčíková
Peter Krupáš ZŠ, Pionierska 33, Čaňa 0 4 0 4 Jana Ladomirjáková
Zara Schwartz ZŠ, Severná 21, 045 01 Moldava nad Bodvou 0 4 0 4 Z. Liptáková
Kristína Tóthová ZŠ s MŠ Rozhanovce, SNP 121, 044 42 Rozhanovce 0 4 0 4 Iveta Hantkeová
38. Anna Maščáková ZŠ s MŠ Rozhanovce, SNP 121, 044 42 Rozhanovce 0 3 0 3 Iveta Hantkeová
39. Sára Havrišáková ZŠ, Pionierska 33, Čaňa 0 2 0 2 Jana Ladomirjáková
Tatiana Sabová ZŠ s MŠ Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír 0 2 0 2 Gaqbriela Dobesova
41. Šimon Trembecký Súkromná ZŠ, Kechnec 13 0 1 0 1 Mária Brecková
42. Michal Hricišák ZŠ, Kysak 210 044 81 Kysak 0 0 0 0 Julius Alcnauer
Patrik Hudák ZŠ, Pionierska 33, Čaňa 0 0 0 0 Jana Ladomirjáková
Kevin Kočík ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou 0 0 0 0 Mgr. Z. MičkováPhD.
Alex Zima ZŠ, Severná 21, 045 01 Moldava nad Bodvou 0 0 0 0 Liptáková